STORK MYJNIA TIR

STORK MYJNIA TIR

sprawdź naszą ofertę

STORK MYJNIA TIR

sprawdź naszą ofertę

STORK MYJNIA TIR

sprawdź naszą ofertę

STORK MYJNIA TIR

Sprawdź naszą ofertę

O nas

 

 

Nasza myjnia powstała, aby oferować Państwu szeroki wachlarz usług mycia pojazdów ciężarowych transportowych, autobusów, jak i również cystern czy silosów po produktach spożywczych. Szczycimy się w specjalistycznym myciu pojazdów dzięki wdrożeniu najnowszych technologii mycia oraz procedurom jakościowym, gwarantującym najwyższy standard mycia po produktach spożywczych. W pełni przeszkolona załoga bacznie zwróci uwagę na każdy szczegół, aby dogłębnie wyczyścić każdy pojazd.

 

Naszym celem jest nieustanne podnoszenie poziomu jakości w zakresie świadczonych usług mycia pojazdów ciężarowych.

Spełniamy wszelkie oczekiwania i wymagania klientów z dużą dbałością i poszanowaniem każdej własności klienta.

Będziemy dążyć do oferowania najwyższej jakości, aby spełnić wszelkie normy bezpieczeństwa żywności w procesie transportu. 

 

Jesteśmy uprawnieni do wystawiania dokumentu ECD po każdym myciu. 

 

 

Obsługa czystości firm transportowych

Podjedź, skorzystaj, przekonaj się sam!
Skontaktuj się z nami

Portalowa MYJNIA pojazdów użytkowych

Posiadamy wysoce profesjonalny sprzęt marki Kärcher, który doskonale sprawdza się w częstym myciu dużych flot pojazdów wielkogabarytowych: TIR-ów, ciężarówek czy autobusów. Kluczem zastosowania tej klasy sprzętu jest niezawodność, precyzja i przyjazność dla środowiska, gdyż woda jest automatycznie oczyszczana, filtrowana i stosowana do ponownego użytku. 

Wyznacz trasę dojazdu

Myjnia cystern i silosów spożywczych

Staramy się, aby każda oczyszczona cysterna oraz zbiornik spełniały ustalone kryteria czystości. Profesjonalizm w świadczeniu naszych usług mycia cystern i zbiorników transportowych zapewnia wysoką jakość bezpieczeństwa produktów przewożonych przez naszych Klientów. Nasza instalacja czyszcząca jest indywidualnie zaprojektowana tak, by sprostać specyfice zabrudzeń, z jakimi będziemy mieli do czynienia, dzięki czemu nie straszny jest nam jakikolwiek brud. Usługa mycia cystern i silosów wykonywana jest tylko i wyłącznie po produktach spożywczych. Nie wykonujemy usługi po produktach chemicznych.

Wyznacz trasę dojazdu

Pomieszczenie socjalne

Dla naszych klientów zadbaliśmy również o wygodę i komfort. Do Państwa dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia, gdzie można w spokoju odgrzać sobie posiłek, napić się kawy ewentualnie herbaty. Wygodna kanapa umili czas na złapanie chwili wytchnienia, a toaleta wraz z prysznicem pozwoli odświeżyć się przed dalszą podróżą.

Wyznacz trasę dojazdu

Skontaktuj się z nami

STORK Sp. z o. o. Sp. K.

ul. Spółdzielcza 8
87-122 Grębocin

tel. kom.: 609 010 380
email: myjnia@stork24.eu

NIP: 8792689799

 

609010380